GRAMME-REVIT GmbH

Webová stránka značky: GRAMME-REVIT GmbH

Doplňkové krmivo pro psy a koně.Tonikum s Hyaluron-Chondroitin-Komplexem, kloubní výživa pro psy - aktivní síla pro zdravý pohybový aparát všech plemen psů - k pohodě i stabilním maximálním výkonům.

Gramme-Revit

Vysoká kvalita - elký důraz klademe na vybrané suroviny vysoké kvality, čistoty a biologické dostupnosti. Ty jsou prostřednictvím našich inovativních výrobních procesů zpracovávány do vysoce kvalitních produktů v souladu s platnými předpisy GMP. Jsme pravidelně certifikováni podle ISO 22 000, což je nejvyšší mezinárodní standard pro bezpečnost potravin.

Účinnost - s pomocí nejmodernějšího výzkumu a vývoje nabízíme speciální formulace založené na důkazech s vysokou koncentrací účinných látek. Tímto způsobem naše produkty podporují schopnost těla regenerovat se, aby předcházely zdravotním omezením na vědeckém základě.

Vyrobeno v Německu - vývoj, výroba a balení našich produktů probíhá výhradně v Německu. Nabízíme vám více než 20 let zkušeností s výrobou doplňků stravy, doplňků krmiv a kosmetiky se značkou schválení „Made in Germany“.

Přirozenost - přírodní látky a látky těla tvoří základ našich produktů. Naše vědecky zkoumané formulace s inovativními kombinacemi přírodních aktivních složek podporují pohodu a vlastní regeneraci těla a lidí.

Cena

18021803
118021803
1 položek celkem
Hyalutidin DC pro psy a kočky 2x125ml
-5 % kód Fit5
1 802 Kč / ks

Tonikum s Hyaluron-Chondroitin-Komplexem, kloubní výživa pro psy - aktivní síla pro zdravý pohybový aparát všech plemen psů - k pohodě i stabilním maximálním výkonům.

34597

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem