Asan

České celulózové podestýlky Asan jsou měkké a bezpečné, mají mimořádnou savost, efektivně brání množení bakterií a šíření zápachu, jsou 100% recyklované. Výrobce funkční podestýlky pro hlodavce a kočky. Návykový pomocník v domácnosti se zvířaty. 100% recyklovaná podestýlak, která lze splachovat do WC. Patentovaná podestýlka pro zdraví a pohodlí zvířat. Ekologická podestýlka s mimořádnou absorpcí vlhkosti a pachu.
Odkazy na produkty Asan níže :

Steliva pro kočky - ASAN a ostatní 

Steliva pro hlodavce - ASAN Pet Alure, Pet Pure a Pet Silver 

ASAN je určen všem, kdo svůj životní styl spojují s přírodou. Slučuje ekologické smýšlení, vášeň pro vše živé a nadšení pro chovatelství se snahou uchovat čistou přírodu pro budoucí generace. Vztah ke zvířatům a zodpovědnost k přírodě promítáme do své práce, našich výrobků i životního stylu. Každý člen našeho týmu je zároveň chovatelem a milovníkem přírody.

Podestýlky ASAN vyrábíme výhradně z druhotných surovin ekologicky šetrným způsobem, s minimálními energetickými nároky na výrobu. Nekácíme lesy a při výrobě nespotřebováváme vodu. Všechny naše výrobky jsou 100 % recyklované.

Udržitelnost pro nás není prázdným pojmem.

Hýčkáme mazlíčky od roku 2006

Asan byl založen v roce 2006. O rok později se rozběhla výroba ekologické podestýlky a ASAN si úspěšně odbyl svou výstavní premiéru na mezinárodní výstavě koček v Bratislavě.
V roce 2008 prošel závod certifikací ISO 9001 a ISO 14001, v roce 2010 získal certifikaci TÜV. V následujících letech již začal sbírat úspěchy na výstavách a soutěžích po celém světě. K dnešnímu dni je exportován do více než 40 zemí. 

V roce 2013 ASAN získal označení „Český výrobek“, započal modernizaci výroby a rozšiřování produktové řady o nové druhy podestýlky pro širší možnosti použití. Modernizace závodu ASAN pokračovala v roce 2017 projektem "Energetické úspory" spolufinancovaným z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. O rok později prošel závod významnou rekonstrukcí a v roce 2020 se stal součástí firmy TOMMI CZ.

V současnosti firma realizuje projekt změny vizuální identity firmy a designového konceptu produktového portfolia, v jejichž rámci proběhl také kompletní redesign značky ASAN.

V roce 2021 se ASAN stal značkou roku v žebříčku britské asociace World Branding Awards a získal zlatou trofej „Brand of the Year“ v kategorii výrobků pro domácí zvířata. Ve stejném roce obdržel výrobek ASAN PET SILVER stříbrné ocenění „Český výrobek roku“.

Žádné produkty značky Asan nebyly nalezeny...