Granum

Webová stránka značky: Granum

Granum .. a máte vyzobáno.

Společnost Granum s.r.o. byla založena roku 1991. Její činnost byla zpočátku zaměřena pouze na nákup a prodej krmiv a chovatelských potřeb pro drobná zvířata. Ještě v tomtéž roce získala výhradní obchodní zastoupení firmy Vitakraft ze SRN. Společnost uvedla roku 1993 na trh vlastní značku krmiv nesoucí název GRANUM. Tato krmiva vznikla na základě zkušeností chovatelů, se kterými spolupracují a byla testována v jejich vlastních chovech ptáků a hlodavců. Všechna tato krmiva jsou obohacena vitamínovým granulátem, jejich receptury byly sestaveny tak, aby se co nejvíce podobala složení potravy patřičného druhu zvířete ve volné přírodě.

V roce 1996 byla přesunuta část výroby do Rehabilitačního centra v Hrabyni, kde se zaměstnávají těžce tělesně postižení pracovníci, upoutaní na invalidních vozících. Většina z nich dosud nedostala nikdy žádnou pracovní příležitost. Pro tyto lidi je práce tou nejlepší terapií, která jim aspoň trochu usnadní vyrovnat se s krutým osudem, který je potkal a zbaví je pocitu zbytečnosti.

Jejich cílem je, aby krmiva, která vyrábí zvířatům chutnala a zároveň jim poskytovala plnohodnotný zdroj energie a všech látek, potřebných pro jejich zdravý vývoj.

Kvalita spojená s láskou ke zvířatům 

to je 

Cena

6061
16061
1 položek celkem
v smes pro kanary 1kg
60 Kč / ks

Kompletní krmivo pro kanárky.

280710_DAM

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem