Solné lizy

MINERÁLNÍ LIZY

 

Značková-krmiva.cz se zabývají prodejem velmi kvalitních minerálních solných lizů pro ovce, kozy, dobytek, spárkatou zvěř a koně. Nabízíme výborné produkty Osvior Star Block a Biosaxon. Solné produkty máme celoročně téměř kompletně skladem v Českých Budějovicích ve firmě REMA CB s r.o. a E-shopu 

 

 


  Minerální lizy 20 kg, 10 kg, 5 kg, zabalíme a rychle pošleme přepravcem v pracovní dny obvykle do 24 h od objednání. Balík do váhy včetně obalového materiálu (krabice a výplně) až 40 kg Vám doveze Geis Parcel, nebo dodáme na EUR paletě prostřednictvím GEIS Cargo.


Solné lizy BiosaxonOsvior, Solsel jsou vhodné pro zemědělce, lesní hospodáře, chovatele telat, skotu, prasat, ovcí, jehňat, koz, drůbeže, spárkaté zvěře a koní. Lizy určené pro zvířata v pastevních i stájových chovech. Krmné a lizové soli k přidávání do různých krmných směsí, zajištění příjmu chloridu sodného. Jsou nenahraditelným doplňkem stravy.

 

 

 

  

 


 

Solné lizy ESCO SOLSEL® hrají důležitou úlohu jako jednoduchý a cenově výhodný zdroj minerálních látek pro domácí a chovná zvířata i pro volně žijící zvěř. U solného lizu se zvířata obslouží sama instinktivně podle své individuální potřeby. sou k dostání v různých velikostech, čisté nebo obohacené o minerální látky a stopové prvky a v různých chuťových variacích. 

 

 


  

  • Solný liz Multilisal SE 10 kg + selen
  • Držáky na minerální liz SL 3 Flexi 3 / SL 3

 


Kamenná sůl

Kamenná jedlá sůl je určena k tzv. suchým technologiím a do procesu zpracování se přivádí v pevné formě. Pečení chleba, koláčů a jiného pečiva je typickým příkladem. Jedlá sůl kamenná se ale používá i v jiných speciálních oblastech, např. při zpracování ryb nebo při výrobě kořenících směsí.

Vedle běžných kamenných jedlých solí nabízí společnost esco kamennou sůl v přírodním stavu bez přísad: Přírodní krystalická kamenná sůl. 

 


Krmná sůl 

Zatímco volně žijící zvířata si sama hledají přírodní zdroje soli a starají se o rovnováhu svého metabolismu sodíku, dobytek potřebuje dodávání sodíku k vyrovnání nedostatku z důvodu nedostatečného obsahu sodíku v běžných pícninách. Krmná sůl podporuje trávení, tělesný rozvoj a zdraví zvířat.

V nabídce máme sypkou sůl potravinářskou "kamennou III" hrubou a vakuovou jemnou. Oba druhy jsou bez jodu vhodné pro zvěř, dobytek.. 

  •    Sůl jemná vakuová s jodem 25 kg- na dotaz

  •   Sůl jemná vakuová bez jodu 50 kg - na dotaz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení