Hill´s Feline kapsičky pro kočky

Hill´s Feline kapsičky pro kočky vlhké kompletní krmivo pro kočky kapsičky, multi packy různých chutí. Nabízí dokonalý poměr chuti a živin, má speciální složení pro naplnění energetických potřeb koček během nejlepších let života. Obsahuje vysoce kvalitní, snadno stravitelné ingredience.

 

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

378585
1378585

Značky

Položek k zobrazení: 4
Hill's Fel. SP Adult HCui Chicken&Veg stew Kaps 12x80g
585 Kč / ks

100% vyvážená a zdravá výživa s kuřetem a kousky zeleniny v kapsičce pro dospělé kočky

132588
Hill's Fel. SP Adult Ster.Chic&Fish&Trou&Tur Kap12x85g
386 Kč / ks

Kapsičky ve čtyřech lahodných příchutích 

137666
Hill's Fel. SP Adult Ster.Chicken&VegStew Kapsa 12x80g
563 Kč / ks

Science Plan Healthy Cuisine stew je 100% vyvážené a zdravé mokré krmivo s neodolatelnou chutí, kterou kočky milují.

132587
Hill's Fel. SP Kitten Chicken&Turkey Kapsa12x85g
378 Kč / ks

Krmivo pro koťata s kuřetem – kapsičky

105009

Hills Canine Multipacky kapsiček pro kočky. Vločky masa s báječnou chutí, pečlivě připravené v báječném želé, které se rozpouští na jazyku. Krmivo pro kočky k dispozici v kapsičkách po 85 g. Vysoce kvalitní krmivo, které poskytuje kompletní výživu vašemu kočičímu společníkovi, s lahodnou chutí, kterou kočky milují. Nabízí dokonalý poměr chuti a živin, má speciální složení pro naplnění energetických potřeb koček během nejlepších let života. Obsahuje vysoce kvalitní, snadno stravitelné ingredience.

Od nejmenších štěňat a koťat až po psí a kočičí seniory – ti všichni mohou užívat výhod naší výživy založené na biologickém základě, která je o krok napřed a přináší rozdíly, jež můžete vidět, cítit a věřit jim.

Hill´s Pet Nutrition vyrábí krmivo pro psy Hill´s Dog, konzervy pro psy Hill´s Canine, pochoutky pro psy Hill´s. Krmivo pro kočky Hill´Fel. SP, kapsiček pro kočky Hill´s Feline