Canvit Snacks Cat pochoutky pro kočky

Canvit Snacks Cat pochoutky pro kočky HEALTH CARE SNACKS - Funkční, měkké a chutné pamlsky pro každodenní péči, obohacené o komplex účinných látek, bylin a výtažků pro účinnou prevenci nejčastějších zdravotních obtíží. Vaše kočka si každý den radostně přiběhnou pro vytouženou odměnu a vy budete mít jistotu, že pro jeho zdraví děláte to nejlepší. Zdravý a chutný pamlsek je tak Vaším ideálním pomocníkem pro každý den.

 

Nejprodávanější

Canvit Snacks  CAT Urinary 100g
Canvit Snacks CAT Urinary 100g
Skladem (>5 ks)
81595
 
66 Kč
Canvit Snacks  CAT Skin & Coat 100g
 
51 Kč
Canvit Snacks  CAT Hairball Control 100g
 
51 Kč
3 položek celkem

Cena

5166
15166

Značky

Položek k zobrazení: 3
Canvit Snacks  CAT Hairball Control 100g
51 Kč / ks

Měkké pochoutky pro kočky pro prevenci trichobezoárů s kachním masem. Grain free pamlsky s vlákninou, rybím olejem a psylliem proti vzniku trichobezoárů pro kočky.

81478
Canvit Snacks  CAT Skin & Coat 100g
51 Kč / ks

Masové pochoutky pro kočky s obsahem přírodních látek pro regeneraci kůže a zlepšení kvality srsti. Funkční pamlsky s lososem obohacené o nenasycené mastné kyseliny omega 3,...

81594
Canvit Snacks  CAT Urinary 100g
66 Kč / ks

Měkké pochoutky pro kočky pro prevenci zánětů močových cest s kuřecím masem. Grain free pamlsky se sušenými brusinkami a holistickým komplexem bylinek s antioxidačními a...

81595

Canvit pochoutky pamsky pro kočkyFunkční, měkké a chutné pamlsky pro každodenní péči, obohacené o komplex účinných látek, bylin a výtažků pro účinnou prevenci nejčastějších zdravotních obtíží. Váš pes i kočka si každý den radostně přiběhnou pro vytouženou odměnu a vy budete mít jistotu, že pro jeho zdraví děláte to nejlepší. Zdravý a chutný pamlsek je tak Vaším ideálním pomocníkem pro každý den.

Krmné doplňky ve formě pamlsků určené především pro kočky, koťata a mladé kočky.