Hill's Canine konzervy pro psy

Kompletní vlhké krmivo pro psy Hill's Canine, konzervy a kapsičky pro psy. Vytvořeno k podpoře imunity a mobility, svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů.

Nejprodávanější

5 položek celkem

Cena

82557
182557

Značky

Položek k zobrazení: 5
Hill's Can. SP Adult Beef Konz. 370g
82 Kč / ks

Jemná paštika s hovězím masem pro dospělé psy (1-6let věku)

106479
Hill's Can. SP Adult HCui Chicken&Veg stew Kaps 12x90g
557 Kč / ks

100% vyvážená a zdravá výživa s kuřetem a kousky zeleniny v kapsičce pro dospělé psy

132590
Hill's Can. SP Adult Chicken Konz. 370g
82 Kč / ks

Jemná paštika s kuřecím masem pro dospělé psy (1-6let věku)

106478
Hill's Can. SP Adult Small&Mini Chicken Kapsa 12x80g
508 Kč / ks

100% vyvážená a zdravá výživa s kuřetem a kousky zeleniny v kapsičce pro dospělé psy malých plemen

132589
Hill's Can. SP Adult Turkey Konz. 370g
82 Kč / ks

Jemná paštika s krůtím masem pro dospělé psy (1-6let věku)

106477

Hill´s Canine konzerva. Kompletní, vlhké krmivo pro psy, vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. Hill´s Canine konz. Adult - pro dospělé psy: Adult Beef - hovězí, Adult Turkey - krůtí, Adult Chicken - kuřecí, Senior - pro starší psy, Light - pro dospělé psy. Vytvořeno pro udržení optimální hmotnosti. Adult Perfect Weight - pro udržení optimální hmotnosti. Puppy - kompletní, vlhké krmivo s kuřecím masem, pro štěňata. Vytvořeno k podpoře imunity a mobility.

Od nejmenších štěňat a koťat až po psí a kočičí seniory – ti všichni mohou užívat výhod naší výživy založené na biologickém základě, která je o krok napřed a přináší rozdíly, jež můžete vidět, cítit a věřit jim.Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou můžete udělat pro svého psa je dát mu správně vyváženou výživu, kterou potřebuje. Měla by obsahovat rovnováhu bílkovin (zvířecích), kvalitních tuků a mikroživin, jako jsou omega-3 mastné kyseliny. Mějte na paměti, že jestliže jeho potrava neobsahuje všechny nezbytné živiny, které potřebuje, může trpět zdravotními problémy. 

Hill´s Pet Nutrition vyrábí krmivo pro psy Hill´s Dog, konzervy pro psy Hill´s Canine, pochoutky pro psy Hill´s. Krmivo pro kočky Hill´Fel. SP, kapsiček pro kočky Hill´s Feline