Atlet prodrink 500ml

Kód: 94810
ZDARMAZDARMA
Atlet prodrink 500ml
904 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Tekutý doplněk stravy se sladidlem. Komplexní výživa kloubů s přírodním extraktem Boswellia serrata a vitamínem C 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý doplněk stravy se sladidlem. Komplexní výživa kloubů s přírodním extraktem Boswellia serrata a vitamínem C 
ATLET prodrink je vhodný zejména na:
- výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek a tkání
- zlepšení pohyblivosti a pro větší fyzickou výkonnost
- zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
- prodloužení aktivního věku
- zlepšení celkové zdravotní kondice

Doporučujeme při zvýšených nárocích na pohybový aparát a pro maximální komfort kloubů. Je vhodný pro osoby s vyšším zatížením kloubu, jako jsou sportovci, osoby s nadváhou, těžce fyzicky pracující osoby, osoby po úrazech a pro starší generaci.

Vhodné rovněž pro sportovce, těžce fyzicky pracující osoby.
 - pohodlné dávkování
- příjemná ovocná chuť
- obsahuje moderní sladidlo sukralózu
- Glukosamin sulfát – VYŽIVUJE

Glukosamin hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Glukosamin je aktivně přijímán chrupavkou. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky.

Chondroitin sulfát – VYŽIVUJE
Chondroitin sulfát je důležitou součástí kloubní chrupavky. Váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Podávání chondroitinu vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, mírní bolesti kloubů, zlepšuje pohyblivost a mírní i průběh zánětu kloubu.

Hydrolyzovaný kolagen Gelita, Fortigel® – OBNOVUJE
Speciálně enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, neutrální chuti a zápachu. Kolagen tvoří přibližně 70 % hmoty chrupavky. Kolagen je hlavní bílkovinou kloubní elastické chrupavky, zabezpečuje její pevnost, pružnost a odolnost. Nedostatek kolagenu vede k poruchám hybnosti a postupným degenerativním změnám.

Kyselina hyaluronová – OBNOVUJE
Kyselina hyaluronová se nachází ve všech pojivových tkáních včetně kloubů, kde tvoří hlavní součást synoviální tekutiny. Podávání normalizuje vlastnosti kloubní synoviální tekutiny, působí proti degeneraci chrupavky a obnovuje její původní vlastnosti. Jako mezikloubní kapalina plní úlohu kloubní lubrikace.

Methylsulfonylmethan (MSM) – PŮSOBÍ PROTIZÁNĚTLIVĚ A PROTI BOLESTI                                                               
Látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce.

Boswellia serrata – PŮSOBÍ PROTIZÁNĚTLIVĚ
Přírodní extrakt z kadidlovníku pilovitého působí podobně jako syntetická antirevmatika, tzn. protizánětlivě a proti bolesti. Tento přírodní extrakt nemá nežádoucí účinky na zažívací soustavu. Pravidelné užívání pomáhá působit preventivně proti destrukci kloubní chrupavky.

Vitamin C – ANTIOXIDANT
Velmi silný pomocník pro naše zdraví. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Přispívá také k normální formaci kolagenu potřebného pro normální funkci kostí a chrupavek. Snižuje pocit únavy a vyčerpání.

Dávkování:
1 odměrku (20 ml) denně smíchat s 2 dl vody nebo ovocné šťávy.
Kúru je vhodné opakovat 3-4× ročně, započatou kúru nepřerušujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa doplňky stravy
Hmotnost: 0.652 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce doplňkových minerálních krmiv. Akciová společnost Bioveta prodává své přípravky nejen na českém trhu, ale současně jsou exportovány do více jak 90 zemí Evropy, Asie, Afriky, Ameriky i Austrálie, což společnosti zaručuje obchodní a finanční stabilitu.

Státy, kam společnost Bioveta, a. s. prodává své přípravky:

  • Evropa: Albánie, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko, Estonsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kosovo, Kypr, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Severní Makedonie, Malta, Moldavsko, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie.
  • Asie: Afghánistán, Arménie, Ázerbájdžán, Bahrajn, Bangladéš, Čína, Filipíny, Gruzie, Indie, Indonésie, Írán, Irák, Izrael, Japonsko, Jemen Jižní Korea, Jordánsko, Katar, Kazachstán, Kuvajt, Libanon, Macao, Malajsie, Nepál, Omán, Pákistán, Rusko, Saúdská Arábie, Mauricius, Maroko, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Thajsko, Tchaj-wan, Turecko, Turkmenistán, Vietnam.
  • Amerika: Argentina, Bolívie, Brazílie, Dominikánská republika, Kostarika, Peru, Kolumbie, Uruguay, USA.
  • Afrika: Alžírsko, Egypt, Etiopie, Ghana, Libérie, Mozambik, Nigérie, Uganda.
  • Austrálie: Austrálie, Nový Zéland.