Krmivo pro plůdek Kapr KH 4 mm 5 kg

Kód: KPK10_KH4_5
230 Kč / ks
Skladem do 5 dní.
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Granulky o průměru 4 mm. Vlastní výroba podle součastných poznatků o výživě plůdku kapra v rybníce! Ideální poměr živin nutných pro rychlý růst a vývoj plůdku kaprovytých ryb od velikosti cca 8 cm. Vhodné i do zahradních jezírek. Krmivo se dobře potápí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo pro plůdek - KAPR KH - 4 mm 

Kvalitní krmivo pro plůdek kaprovitých ryb 

S obsahem živočišných mouček a extrudovaných surovin 

  • Obsahuje: 13 druhů kvalitních krmných surovin. Z toho 3 druhy živočišných mouček – celkem 38 % . Tepelně ( extrudované ) upravené suroviny - kukuřice, obiloviny, hrách, pohanka. Dále - krmnou mouku, pekárenské produkty, řepku, hydrolyzovaný tuk, hydrolyzovaný protein ( 94 % stravitelnost ), kvasnice, rostlinný olej, glukózu. 
  • Obsah živin:   Bílkoviny (NL) 33 %,  tuk 8 %,  vláknina 1,8 %,

Směs neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani syntetická aromata. 

  • Charakteristika: Mnoha druhové, bílkovino – sacharidové krmivo, o průměru granulek 4 mm a délce cca 4 - 6 mm. Jsou sestaveny na základě novodobých poznatků o potřebách živin pro výkrm plůdku kapra v rybnících s přirozenou potravou. Směs je jemně mletá, pro její lepší využitelnost. Granulky mají hnědou barvu po masových surovinách a snadno se potápí. Ve vodě se rozpouští po svém obvodě, dle její teploty cca 30 - 60 minut.  
  • Použití:  Jako doplňující krmivo k přirozené potravě pro výkrm plůdku, případně i násady kaprovitých ryb v  rybnících, nebo okrasných bazénech . Zajistí dostatečný přísun živin v ideálním poměru. Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby ihned sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí! Dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace)!

Doba spotřeby - 3 měsíce od data výroby

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kapry KH 4 mm
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vyrábíme krmiva, pochoutky a výživové doplňky pro domácí a hospodářská zvířata. Pod rukama nám vznikají dobroty značek Fitmin, thePet+ a celé řady soukromých značek. O své zákazníky se staráme od nápadu po radu: krmiva vyvíjíme, vyrábíme, distribuujeme a radíme jim, jak na výživu. Pracujeme poctivě, tak, aby zvířatům krmivo chutnalo i prospívalo. 

Jako první v Česku jsme zavedli technologii přidávání čerstvého masa do procesu výroby krmiv. Používáme strojově vykostěné maso vysoké kvality. Čerstvé maso do granulí zpracováváme přímo bez zbytečných tepelných úprav a proto zůstávají živiny v našich krmivech zachovány ve špičkové kvalitě. Díky tomu naše krmiva chutnají i velmi vybíravým zvířatům.