Možnosti dopravy a platby

Zakoupené zboží vám zašleme prostřednictvím našich smluvních přepravců a to kamkoliv po celé České republice. Vybrat si můžete i doručení na některé z výdejních míst PPL nebo DPD. Větší a těžší zásilky odesíláme dopravcem Geis ve formě paletové přepravy. Jste-li z Českých Budějovic nebo okolí, zastavte se u nás na prodejně, kde vám zboží připravíme k osobnímu vyzvednutí a rádi pomůžeme s nakládkou.

Doručení na soukromou adresu

Jakmile zboží expedujeme a dopravce si jej převezme do přepravy, obdržíte SMS a e-mailovou zprávu s číslem a odkazem pro sledování zásilky. V den doručení obdržíte SMS a e-mail s přibližným časovým rozsahem, kdy vám bude zásilka doručována. V případě zvolené platby na dobírku, můžete řidiči uhradit objednávku hotově nebo kartou přes platební terminál.

Nevyhovuje vám termín dodání? Zásilku si můžete přesměrovat na vybrané výdejní místo, kde si balík osobně vyzvednete.

Přepravní služba PPL

od 69 Kč

Dopravce Professional Parcel Logistic vám doručí expedované zboží zpravidla následující pracovní den a to po celé ČR.

do 5 kg 69 Kč
do 15 kg 125 Kč
do 20 kg 145 Kč
do 30 kg 159 Kč
do 60 kg 330 Kč
do 87 kg 490 Kč

Přepravní služba DPD

od 89 Kč

Služba Direct Parcel Distribution doručuje zásilky obvykle další pracovní den po převzetí do přepravy a to po celé České republice.

do 5 kg 89 Kč
do 15 kg 115 Kč
do 30 kg 139 Kč
do 60 kg 290 Kč

Doručení na výdejní místo nebo do boxu

Přepravní služby PPL a DPD provozují svá výdejní místa u smluvních partnerů nebo výdejní boxy, kam si můžete nechat odeslat zásilku a vyzvednout si ji. K vyzvednutí budete potřebovat speciální PIN kód, který obdržíte v SMS nebo e-mailu jakmile bude zásilka připravena k převzetí.

Na výdejní místo, či do boxu si můžete přesměrovat také zásilky původně odeslané na vaší soukromou adresu. V informačním e-mailu dopravce naleznete instrukce pro přesměrování. Přesměrování je však možné pouze u zásilek do hmotnosti 15 kg.

PPL Parcelshop / Parcelbox

od 69 Kč

Vyberte si doručení na některé ze 4000 výdejních a boxů, které je vám nejblíž. Na vyzvednutí máte 7 dní nebo 3 dny v případě Parcelboxu od obdržení výzvy v SMS/e-mailu.

do 5 kg 69 Kč
do 15 kg 125 Kč

DPD Pickup / Pickup Station

od 89 Kč

Zásilku si můžete nechat doručit také na některé z více než 2500 výdejních míst DPD Pickup a samoobslužných boxů, případně je možné zaslání i do Alzaboxu.

do 5 kg 89 Kč
do 15 kg 115 Kč

Nadrozměrné zásilky - paletová přeprava

Nadrozměrné zásilky a další těžké zboží zasíláme na paletách (poloviční paleta, nevratná nebo EUR paleta vratná při dodání). Limitní váha je uváděna včetně obalového materiálu a váhy dřevěné palety. Svoz dopravcem je z naší strany nutné objednat s jednodenním předstihem.

Geis Cargo

od 690 Kč

Dopravce Geis Global Logistics vám doručí paletové zásilky po celém území České republiky obvykle následující pracovní den po předání do přepravy.

do 125 kg 690 Kč
do 200 kg 1390 Kč
do 300 kg 1590 Kč
do 400 kg 1890 Kč
do 550 kg 2490 Kč
do 650 kg 2790 Kč
do 750 kg 2990 Kč
do 1050 kg 4490 Kč

Osobní vyzvednutí v naší prodejně v Českých Budějovicích

Naše kamenná prodejna REMA CB

Prodejna Značková-krmiva.cz

U Pily 558/14, 370 01 České Budějovice

Provozní doba

Po-Pá: 7.30 - 16.45 hodin
So-Ne: zavřeno

Vyzvedněte si zakoupené zboží v naší kamenné prodejně REMA CB v ulici U Pily 558/14 v Českých Budějovicích. Jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí, obdržíte od nás potvrzující e-mail. Na prodejně můžete platit hotově, kartou, nebo třeba i chytrými hodinkami, či smartphonem. Před naší prodejnou pohodlně zaparkujete a rádi vám pomůžeme i s nakládkou zboží. Samozřejmostí je bezbariérový přístup.

Zboží expedujeme z více skladů ať už z Českých Budějovic nebo Brna, proto prosíme vyčkejte na potvrzovací e-mail, kde vás budeme informovat, že vaše objednávka je připravena k vyzvednutí.

Jak můžete uhradit objednávku?

Platební kartou

zdarma

Objednávku můžete uhradit předem v reálném čase nebo při vyzvednutí v naší prodejně.

Bankovním převodem

zdarma

Zvolíte-li platbu bankovním převodem, zašleme vám podklady k platbě a číslo našeho účtu.

Dobírkou při doručení

+40 Kč

Zaplatíte až při převzetí zásilky od přepravce a to hotově nebo platební kartou.