Alavis na klouby pro jezdce

Alavis MAXMIA. Kloubní výživa čistě pro lidské užití. Určeno a vyrobeno v potravinářské kvalitě. Produkty od firmy, které koňáci dobře znají. Znají je i kulturisti, starší lidé i lidé v produktivním věku, rekreační i vrcholoví sportovci. "Alavis Maxima nechutná, ale pomáhá" a "Značka vítězů" je výstižný, známý a pravdivý slogan.

Alavis Maxima - promo video výrobce

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

10952190
110952190

Značky

Položek k zobrazení: 2
ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra silný 700g
Tip
1 095 Kč / ks

Komplexní výživa pro lidské klouby. Doplněk stravy v prášku.

317MAX
ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra silný 2 x 700g
Tip
ZDARMAZDARMA
2 190 Kč / ks

Komplexní výživa pro lidské klouby. (Doplněk stravy)

317MAX2

Alavis MAXIMA Triple Blend Extra silný pro lidi - Novinka roku 2021 vycházející z roky osvědčené koňské receptury. Nechutná, ale pomáhá je výstižný slogan.

Pro jezdce ale i sportovce a starší lidi nabízíme novinku Alavis MAXIMA Triple Blend extra silný. Určeno k vnitřnímu užití pro lidi (označeno MAXIMA). Tyto produkty vychází z roky vyzkoušené receptury pro koně z přípravku zajišťující regeneraci pohybového aparátu. S využitím těhto vyzkoušených přípravků výrobce uvedl na trh řadu v potravionářsky čisté kvalitě MAXMIA.

Alavis Maxima - promo video výrobce

Alavis MAXIMA Bestier Tribulus 60 kapslí - pro muže i ženy, při zvýšené fyzické zátěži, pro sportovce. Doplněk stravy. Normální plodnost a reprodukce, udržení normální hladiny testosteronu v krvi, ochraně buněk před oxidativním stresem, normální syntéze bílkovin.

Alavis™ Maxima Whey Protein přispívá k růstu a rozvoji svalové hmoty a zdravých kostí. Je snadno rozpustný, nezpůsobuje trávicí potíže a je lehce stravitelný, chutná výborně, neutrálně, voní po kvalitním mléce z farmy.