Past Sklopec průchozí pozink na Kuny 100 cm - klec, past na kunu 19x24 cm

« Zpět 1250 Kč ks skladem
Obrázek zboží

Past na kuny – zátvor (lasičky, potkany)

Rozměry: délka 1 m, šířka 19 cm, výška 24 cm. Průměr drátu 2 mm a rozměr ok 2 x 2 cm – pozinkované bodované pletivo. Součástí nášlapu je hák, sloužící k pevnému uchycení návnady. Jedná se o univerzální past na odchyt lasiček, potkanů, kun a další škodné. Pro účinnější odchyt je dobré dát z obou stran náběhy z prken stejné výšky ve tvaru V - úhel 120 stupňů. Ty v noci navedou kunu do sklopce, i když je past nastražená bez návnady. Past se umístí do volného prostoru, nebo podél zdí, kde zanechává své exkrementy s peckami, atd. Kuna trasu nemění a mladé kuny taktéž.

Nastražení pasti je jednoduché : vchodové dvířka podpírá koncový drát, který je uprostřed kolmo dolů prodloužen jako čidlo a založen za drát z nášlapu. Pohyb nášlapu uvolní čidlo a dvířka z obou stran pasti se dvířka spustí a zajistí se. Past pokládáme v rukavicích a pokud máte možnost drůbežího nebo holubího trusu, rozmíchejte ve vodě a postříkejte past. Tak se zruší podstatně rychleji pachy nežádoucí.

Tekutá návnada č. 4318 na odchyt kun, lasiček a tchořů. Extrakt přírodních vůní silně lákající je bezpečný a není jedovatý. Na středový hák nášlapu pasti č. 316 napíchneme hadřík 5 x 5 cm, na který nakapeme tekutou návnadu tak, aby hadřík byl z 1/3 až poloviny zvlhčen. Past kontrolujeme vždy nejméně jednou denně.

Rady z výstav: Po vyjasnění, kde bude sklopec umístněn, pokládat a nastavit sklopec v rukavicích, abychom eliminovali co nejvíce pachů, mělo by to platit i pro obuv.

Návnada: sušené švestky s peckou, kuna ráda vylupuje jadérka, tradičně vajíčko, hlava z uzenáče, kůže ze slaniny, zelené bompari, suchou žábu.Cena za 1kg: 26Kč
Výrobce: dovozce REMA CB s r.o.Krmiva pro koně

DOPORUČUJEME

Fitmin Dog Fitmin For Life K9 Selection Koně-Fitmin Horse Koně-Energys Solné Lizy-Osvior
značková krmiva
U pily 14
370 01, Č. Budějovice
E-mail: info@znackova-krmiva.cz
Tel.: 387 425 666
Mobil: 602 140 355

     KATEGORIE

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


©2008-2018 All rights reserved REMA CB s.r.o. | Webmaster: PROFI-WEB.cz | Reklama: FOTO K5
[ jak nakupovat | obchodní podmínky | GDPR ]              Jsme plátci DPH, veškeré ceny uvedeny včetně DPH