Vítáme Vás v našem zbrusu novém e-shopu! Stávajícím zákazníkům se omlouváme za nutnost nové registrace, musí to tak být - v souladu s GDPR. Doufáme, že se Vám tu bude dobře nakupovat, těšíme se na Vaše objednávky!
KATEGORIE
Nohel Garden Kaput Premium

390 Kč

Dostupnost
SKLADEM
Váha
1 kg (390 Kč za 1 kg)Kaput je neselektivní listový přípravek se systémovým účinkem. 

Postřikový herbicidní přípravek ve formě kapalného koncentrátu pro ředění vodou k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů na orné půdě a k likvidaci nežádoucí vegetace na ostatních plochách - na zahrádkách,u chalup,proti zarůstání chodníků a cest,k odstranění nežádoucího porostu u plotů,zítek a stěn,proti všem druhům plevelů po celé období vegetace,k odstranění nežádoucích keřů a dřevin
50ml poslouží k přípravě 1 až 3 litrů aplikační kapaliny a ošetří až 150m2 plochy. 

Rostlinami je přijímán výhradně zelenými částmi a asimilačním prouděním je rozváděn do celé rostliny včetně podzemních orgánů rostliny. přesunem do kořenového systému je zajištěno též zničení odolných vytrvalých plevelů. přípravek není přijímán kořeny rostlin, nepůsobí na semena a nezanechává v půdě rezidua (po 24 hodinách lze vysévat jakoukoliv plodinu). Zásah proti vytrvalým a hluboko kořenícím plevelům je úspěšný v době, kdy již vytvořily dostatečnou listovou plochu, při současném zajištění jejího dostatečného smočení. Aby bylo dosaženo při hubení vytrvalých plevelů nejvyšší účinnosti, měla by být aplikace přípravku provedena v době plného růstu plevelů, aby byl zajištěn co největší příjem účinné látky. Teplota v době aplikace by měla být vyšší než 10 °c. Účinky se projevují u jednoletých plevelů do 2 dnů, u vytrvalých plevelů cca do 10 dnů. Při chladném či suchém počasí nebo při vyšších teplotách ve spojení s extrémně nízkou vlhkostí může být příjem účinné látky a její translokace v rostlině zpomalena a symptomy účinku mohou být patrné až po 3 týdnech po ošetření. Typickými příznaky je nejprve vadnutí, dále žloutnutí a později až zhnědnutí zasažených rostlin, včetně kořenů

Váha1 kg
Kód zboží921085
EANEAN8594027187483
8594027187483
64x64
John Thor
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.
64x64
Michael
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.

Add your review

PODOBNÉ ZBOŽÍ, DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT