Vítáme Vás v našem zbrusu novém e-shopu! Stávajícím zákazníkům se omlouváme za nutnost nové registrace, musí to tak být - v souladu s GDPR. Doufáme, že se Vám tu bude dobře nakupovat, těšíme se na Vaše objednávky!
KATEGORIE
Alavis MSM + vitamin C pro koně 600 g

719 Kč   765 Kč

Dostupnost
SKLADEM
Váha
0.6 kg (1199 Kč za 1 kg)

Odeslání ihned Přírodní analgetikum.

Přírodní prostředek proti zánětu a bolesti.

Obsah MSM 99,97%.

Alavis MSM ovlivňuje tvorbu zánětů, při jejich vzniku pak působí proti rozšiřování, snižuje bolestivost.

Veterinární přípravek pro koně proti zánětu a bolesti a na zpevnění vazů a šlach. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci s vitaminem C. Vhodné po úrazech a operacích.

Urychluje dobu léčby a mírní alergické projevy.

Doporučuje se podávat při zánětu kůže, při dýchacích potížích a astmatu. Při intenzivním podávání výrazně zlepšuje celkový zdravotní stav koně. Přípravek může být podáván u hříbat starších 3 měsíců, poté bez věkového omezení.

Veterinární přípravek pro koně proti zánětu a bolesti a na zpevnění vazů a šlach.
Obsahuje látku MSM v koncentrované podobě 99,97 %. Vhodné po úrazech a operacích.

Přírodní prostředek proti zánětu a bolesti

ALAVIS™ MSM pro koně obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v koncentraci 99,97%. Pro zachování vysoké kvality nejsou přidávány žádné pomocné látky.

ALAVIS™ MSM pro koně má prokázané analgetické (bolest tišící) a antiflogistické (protizánětli­vé)účinky. Snižuje produkci mediátorů zánětu, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. Při užívání přípravku ALAVIS™ MSM bylo zjištěno lepší hojení ran, proto je vhodné ho užívat u poúrazových a pooperačních stavů.

ALAVIS™ MSM pro koně se díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům podílí také na odbourání poškozené kloubní tkáně. Lze ho také úspěšně využít v alergologii pro zmírnění alergických projevů. Také podporuje obnovu srsti a kopytní rohoviny.

Látky obsažené v přípravku ALAVIS™ MSM pro koně:

MSM – Methylsulfonyl­methan
Látka MSM je látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce. Síra je mimo jiné zapojena do procesu tvorby kolagenu a glukosaminů – základních stavebních látek kloubních chrupavek a pojivových tkání. MSM je také pomáhá ke zlepšení kopytní rohoviny a ke zkvalitnění srsti.

ALAVIS™ MSM pro koně doporučujeme podávat:

u hříbat od 2. – 3. měsíce věku

u mladých koní

u dostihových, sportovních a pracovních koní

u starších a těžších koní

u poúrazových a pooperačních stavech

u koní s projevy alergií (zmírňuje projevy alergických reakcí)

při zhoršené kvalitě srsti, zejména matné srsti

pro zlepšení celkového zdravotního stavu a prodloužení aktivního života koně

ALAVIS™ MSM pro koně je vhodný zejména při těchto potížích:

při chronické myalgii (bolesti svalů) a při svalových křečích

při degenerativních a zánětlivých postiženích pohybového aparátu, jako je zánět kloubů (arthritis), zánět kloubní hlavice (epifyzitis), zánět škáry kopytní (laminitis)

při onemocnění střelky kopytní

při bolestech bederní části páteře (lumbalgii)

při zánětu pohrudnice (pleuritis)

při prasklinách kopytního pouzdra

Obsah účinných látek v 1 kg

MSM – Methylsulfonyl­methan – 1000 g

Dávkování

Hmotnost koně

Iniciační dávka (prvních 10 dní) denně

Udržovací dávka (pokračovací) denně

100 kg

5 g

1 1/4 odměrky

2 – 3 g

1/2 – 3/4 odměrky

200 kg

10 g

2 1/2 odměrky

4 – 6 g

1 – 1 1/2 odměrky

300 kg

15 g

3 3/4 odměrky

6 – 9 g

1 1/2 – 2 1/4 odměrky

400 kg

20 g

5 odměrek

8 – 12 g

2 – 3 odměrky

500 kg

25 g

6 1/4 odměrky

10 – 15 g

2 1/2 – 3 3/4 odměrky

600 kg

30 g

7 1/2 odměrky

12 – 18 g

3 – 4 1/2 odměrky

Způsob použití: Prášek je možné podávat s kouskem potravy, zamíchat do jádra či melasy nebo podat přímo do tlamy. Přípravek ALAVIS™ MSM je bílý krystalický prášek bez sirného zápachu.

Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky. Nejedná se o doping, je možné podávat po celou dobu sportovní sezóny.

Náš tip pro dlouhodobé podávání: ALAVIS™ MSM prokoně + ALAVIS™ Duoflex – tuto kombinaci doporučujeme pro dlouhodobé podávání u koní s chronickými problémy pohybového aparátu. Společné podávání zajišťuje regeneraci kloubních chrupavek, zlepšení jejich lubrikace, regeneraci a relaxaci svalů a zpevnění vazů a šlach, které zpevňují celý pohybový aparát.

Velikost balení: 600 g prášku

Výrobce: Pharma United Inc., Charlottetown, Stoney Creek, Ontario, Canada

 

Veterinární přípravek je schválen pod ÚSKVBL číslem 173–03/C.

 

Váha0.6 kg
Kód zboží303125
EANEAN0621629400202
0621629400202
64x64
John Thor
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.
64x64
Michael
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.

Add your review

PODOBNÉ ZBOŽÍ, DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT