Vítáme Vás v našem zbrusu novém e-shopu! Stávajícím zákazníkům se omlouváme za nutnost nové registrace, musí to tak být - v souladu s GDPR. Doufáme, že se Vám tu bude dobře nakupovat, těšíme se na Vaše objednávky!
KATEGORIE
Nutri Horse Standard pro koně 5 kg

545 Kč

Dostupnost
SKLADEM
Váha
5 kg (109 Kč za 1 kg)Nutri Horse Standard pro koně 5kg

  • Přípravek je určen k dennímu doplnění a vyvážení krmné dávky pro všechny kategorie koní.
  • Kombinace makroprvků, mikroprvků, vitaminů a aminokyselin zvyšuje vitalitu koní, zlepšuje jejich tělesnou kondici a zajišťuje dosažení vysoké výkonnosti.
  • Je možné podávat v kombinaci s přípravky „červené řady“.

Způsob aplikace Nutri Horse Standard pro koně:

  • Přípravek se podává denně řádně zamíchaný do krmiva.

Doplňkové krmivo pro koně v klidu, k rekreačnímu využití a koně v reprodukci.

Doplňkové minerální krmivo pro koně se zchutňovadlem a antioxidantem.

Složení:
Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Niacinamid, Biotin, Kyselina listová, L-lysin, Vápník, Fosfor, Sodík, Hořčík, Železo, Zinek, Měď, Mangan, Kobalt, Jod, Selen.

Krmný návod:
NUTRI HORSE STANDARD je určen k doplnění denní potřeby živin u koní v klidu, k rekreačnímu využití, březích a laktujících klisen a hřebců; používá se k vyvážení základní krmné dávky.
Přítomnost nepostradatelné aminokyseliny L-lysinu zajišťuje optimální využití dusíkaté složky krmné dávky.
Obsah biotinu, zinku a vitaminů skupiny B v krmivu zajišťuje zdravý vývin kůže a srsti.
Vzájemný poměr vitaminů A, E, kyseliny listové, niacinu a aminokyseliny L-lysinu má positivní vliv na březost a laktaci klisen a jeho dodržení je nezbytné pro zdárný vývoj plodu v raném stadiu březosti.
Přípravek obsahuje antioxidant a další přirozené látky s antioxidačním účinkem, které zpomalují degenerativní změny organismu v procesu stárnutí.
Každodenní podávání krmiva v doporučených dávkách zajišťuje celkově dobrý zdravotní stav koní, jejich dobrou kondici a prodlužuje dobu aktivního využití koně. U koní v reprodukci je vhodné podávat spolu s NUTRI HORSE REPRO. Krmivo je také možné kombinovat s ostatními přípravky „červené řady“.

Dávkování na 100kg živ.hm./den
kobyly a hřebci 15g
v klidu 15g
rekreační ježdění 15–20g

Způsob aplikace:
přípravek se podává zvířatům podle doporučeného dávkování rovnoměrně zamíchaný do krmiva.

 

Váha5 kg
Kód zboží303052
EANEAN8595138376353
8595138376353
64x64
John Thor
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.
64x64
Michael
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.

Add your review

PODOBNÉ ZBOŽÍ, DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT