Vítáme Vás v našem zbrusu novém e-shopu! Stávajícím zákazníkům se omlouváme za nutnost nové registrace, musí to tak být - v souladu s GDPR. Doufáme, že se Vám tu bude dobře nakupovat, těšíme se na Vaše objednávky!
KATEGORIE
Kvasnice pivovarské sušené sypké 5 kg

450 Kč

Dostupnost
SKLADEM
Váha
5 kg (90 Kč za 1 kg)podpora vitality, reprodukce, produkce, růst a vývoj mláďat, trávení

Sušené pivní kvasnice bohaté na všechny vitamíny B vitamíny.

Zdroj esenciálních aminokyselin.

Pivovarské kvasnice jsou dodávány v nativní nebo sušené formě. Jedná se o biomasu mikroorganismů kvasinek - Saccharomytcses cerevisae var. Carsbergensis - , které jsou využívány ke zkvašování sladového extraktu při výrobě piva. 

Vznikají při výrobě piva zkvašením mladinky. Po prokvašení mladinky jsou separovány, zahušťovány, odhořčeny a sušeny. Pivovarské kvasnice jsou zastoupeny čeledí kvasinek Sacharomyces cerevisiae var. Carlsbergiensis.

Pivovarské kvasnice svým složením působí stimulačně a podporují imunitní systém zvířat.

Nativní pivovarské kvasnice jsou dodávány o sušině 8 - 10%, které jsou vhodné zejména ke krmení prasat v „mokrých“ krmných systémech nebo jako nápoj pro dojnice.

Sušené pivovarské kvasnice jsou vysoce hodnotné krmivo, zejména pro svůj obsah dusíkatých látek a pro vysokou stravitelnost obsažených dusíkatých látek přesahující 80 %. Sušina kvasnic se pohybuje v rozmezí 92 – 94 %.

Pivovarské kvasnice jsou zdrojem vysoce stravitelných dusíkatých látek. Biologická hodnota sušených pivovarských kvasnic je vyjádřena zvláště obsahem životně důležitých aminokyselin, které organismus hospodářských zvířat sám neumí syntetizovat jako je např. lysin, methionin, cystin, leucin, valin, izoleucin a ostatních. Tato vysoká biologická hodnota je také dána velmi příznivým obsahem vitamínů skupiny B zejména thyaminu (vitamín B1), riboflavinu (vitamín B2), pyridoxinu (vitamín B6) a kyseliny pantothenové (vitamín B3), ale i obsahem minerálních látek a stopových prvků - zejména fosforu, draslíku, železa, mědi, zinku. Sušené pivovarské kvasnice jsou jakokrmivo vhodné především do krmných směsí pro vysoskoprodukční zvířata, mláďata (selata, telata, kuřata a malá zvířata všech druhů), zvířata po nemoci.

Na pivovarské kvasnice je zapotřebí pohlížet nejen z cenového hlediska ve vztahu k dusíkatým látkám, ale musí se započítat i významný obsah vitamínů skupiny B. 

Vhodné i pro zlepšení kvality směsí pro ryby. 

dojnice 200-300 g/ks  telata, hříbata 15-80 g/ks

prasata, selata 80-20g/ks ovce, kozy 15-40g/ks

prasata výkrm, prasnice 20-40g/ks

koně, jalovice, býci 80-200g/ks holubi, křepelky 2-4 g/1ks | slepice,kachny,bažanti, husy, krůty 4g/ks

psi do váhy 10 kg 2-4g/ks psi do váhy 20 kg 4-10g/ks

psi do váhy 30 kg 10–15g/ks| psi do 40 kg 15-20 g/ks

psi nad 40 kg 20-25g/ks| králíci 1-2 g/ks | kočky 1-2g/ks | křečci, morčata, myši 10g/ 1kg krmiva

exoti 15g/1kg krmiva | plazi, ještěři 8 g/1kg krmiva

Obal orientační

 

Váha5 kg
Kód zboží100855
64x64
John Thor
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.
64x64
Michael
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.

Add your review

PODOBNÉ ZBOŽÍ, DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT